Náš přístup

Kreativita bez strategie je chaos. Strategie bez kreativity je rutina. My kombinujeme obojí: Naše strategie vám pomůže přesně definovat váš cíl, naše kreativita najde tu nejlepší cestu, jak ho dosáhnout.

Co děláme

Svět reklamy se mění čím dál tím rychleji a léty prověřené postupy ztrácejí platnost ze dne na den. Naším posláním je nejen pomoci marketérům se těmto změnám přizpůsobit, ale hlavně je předvídat a využít v jejich prospěch. Věříme, že ta nejlepší řešení vždy kombinují kreativitu a efektivitu. Krédo Davida Ogilvyho „We sell or else“ je stejně platné dnes jako před padesáti lety.

Jak na to

Big ideaL™

je systém, který pomáhá značkám formulovat jejich dlouhodobou vizi navenek i dovnitř firmy.

FUSION™

je nástroj, pomocí kterého sjednotíme všechny členy týmu za touto vizí a realizujeme jednotlivé kampaně. Z 360 stupňů komunikačních nástrojů tak vybereme těch klíčových deset.

Máme vyzkoušeno, že tento postup dlouhodobě funguje jak v Česku, tak na globální úrovni. Ne nadarmo jsme Agenturou roku 2013, celkově nejoceňovanější agenturou v soutěži EFFIE a držiteli titulu Network of the Year v Cannes z let 2012, 2013, 2014 a 2015.

Naše expertiza

Advertising, Digital, Brand Communication, Integrated Communications, Strategy, Media.

Digital, CRM a BTL najdete v OgilvyOne, PR a lobbing v Ogilvy Public Relations, aktivace v Geometry Global, online mediální expertizu v Neo@Ogilvy, sociální média a tvorbu obsahu v Social@Ogilvy a behaviorální psychologii a změny chování v #ogilvychange.

Kampaně, které nezapadnou

Naše práce pravidelně bodují na domácích i světových festivalech.

Za poslední dva roky jsme kromě 30 Louskáčků získali ocenění na festivalech D&AD, Clio, One Show, LIAA, IMC, Golden Drum, Golden Hammer, EFFIE, Cannes Lions a mnoha dalších.

Prohlédnout ocenění
Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumenty:
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather spol. s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy CID, s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy Public Relations, s.r.o.“, ke stažení zde.