Air Bank představuje nové televizní spoty

2. 5. 2017

Založit si běžný účet u Air Bank je tak jednoduché a rychlé. Stačí se zastavit v jakékoliv pobočce na 15 minut. Hotovo! Navíc v příjemném prostředí a za pomoci usměvavých asistentů. Běžný účet banka nabízí s bonusovým ročním úrokem 1 % a samozřejmě bez zbytečných poplatků.

Na stále rostoucí bankomatovou síť poukázala Air Bank v nedávných spotech Znesvěcení a Generál. Na ty banka nyní naváže s celkem 27 novými televizními spoty, přičemž kreativně využije pětivteřinový formát videí. Jen za loňský rok banka zdvojnásobila svou síť bankomatů na současných 180 a jejich rozmístění mohou ovlivnit prostřednictvím online mapy sami klienti. Od loňského listopadu už označili přes 6 800 míst a rozdali přes 45 000 hlasů.

Televizní spoty poběží na kanálech Prima Group, Barrandov Group a Óčko a za jejich vznikem stál již tradičně Green Team agentury Ogilvy & Mather.

Video

Stáhnout PDF

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumenty:
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather spol. s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy CID, s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy Public Relations, s.r.o.“, ke stažení zde.