Air Bank uvádí dva nové spoty

3. 4. 2017

Na stále rostoucí síť bankomatů poukázala Air Bank ve svém únorovém spotu Znesvěcení, na který nyní navazuje Generál. Zároveň představuje další spot, ve kterém připomíná výhody běžného účtu. Stojí za nimi tradičně Green Team agentury Ogilvy & Mather.

Více než 170 bankomatů

Jen za loňský rok banka zdvojnásobila svou síť bankomatů. Přitom rozmístění nových bankomatů mohou ovlivnit sami klienti, a to prostřednictvím online mapy, na které mohou označit místo, kde by si nový bankomat přáli mít, nebo dát hlas tomu místu, které už někdo označil. Od loňského listopadu už klienti označili přes 5 910 míst a rozdali přes 39 560 hlasů.

Běžný účet za 15 minut

Založení běžného účtu u Air Bank je velmi jednoduché, zabere jen chvíli a je možné ho založit buď v příjemném prostředí pobočky za pomoci usměvavých asistentů, nebo online z pohodlí domova. Banka jej nabízí s bonusovým ročním úrokem 1 % a samozřejmě bez zbytečných poplatků.

Video

Stáhnout PDF

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumenty:
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather spol. s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy CID, s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy Public Relations, s.r.o.“, ke stažení zde.