Dodávky značky Ford obléknou kabát

4. 9. 2017

Skupina Kabát, nejúspěšnější aktivně působící česká hudební skupina, si vybrala Ford za oficiálního partnera pro nadcházející podzimní turné. Originální nabídky vozů Transit a Transit Custom ve stejnojmenné limitované edici mohou využít také zákazníci této oblíbené značky. Kampaň, která právě startuje, připravil ve spolupráci s klientem opět Blue Team – agentury Ogilvy & Mather, Wunderman a Mindshare.

V limitované edici Kabát jsou užitkové vozy Transit a Transit Custom poskytovány s prodlouženou zárukou na 5 let nebo 200 000 km a včetně servisních prohlídek a spotřebních dílů. Cenové zvýhodnění dosahuje až 186 000 Kč. Zákazníci mohou při nákupu vozu využít i úvěru Ford Credit s výhodným úrokem 2,99 %.

V rámci kampaně vznikly originální vizuály určené pro tištěnou inzerci a on-line kampaň a rozhlasový spot. Ten poběží na vlnách Rádia Beat, Rádia Impuls, Signál rádia a Country Radia. Originalitu vozům dodá také speciálně vytvořené logo edice Kabát.

Kampaň poběží do začátku listopadu a na její přípravě se již tradičně podílel Blue Team – kreativa vzešla z agentury Ogilvy & Mather, digitální komunikaci má na starosti Wunderman a mediální pokrytí zajišťuje Mindshare.

Stáhnout PDF

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumenty:
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather spol. s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy CID, s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy Public Relations, s.r.o.“, ke stažení zde.