Ford opět otevírá dveře svých vozů

5. 5. 2017

Již tradiční lákavou akci pro příznivce značky připravila automobilka Ford. V rámci Dnů otevřených Fordů nabízí limitovanou nabídku vozů Ford Focus kombi za cenu 5dveřové verze, prodlouženou záruku Ford Protect na 5 let bezplatně ke všem vozům Ford, mimořádné ceny skladových vozů, nezávazné testovací jízdy nebo dálniční známku zdarma při značkovém financování Ford Credit. Kampaň připravil Blue team, tedy agentury Ogilvy & Mather, Wunderman a Mindshare.

Kromě celostátní a regionální tištěné inzerce a rozhlasových spotů bude významnou roli v rámci kampaně hrát digitální komunikace, a to prostřednictvím landing page, internetových bannerů nebo e-mailingu. Kampaň bude zároveň podpořena aktivitami na sociálních sítích a public relations. Dny otevřených Fordů se uskuteční 19. a 20. května 2017.

Na přípravě kampaně se opět podílel Blue team. Kreativa vzešla z agentury Ogilvy & Mather, digitální komunikaci má na starosti Wunderman a mediální pokrytí zajišťuje Mindshare.

Stáhnout PDF

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumenty:
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather spol. s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy CID, s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy Public Relations, s.r.o.“, ke stažení zde.