Konzultační skupina OgilvyRED spouští poradenské aktivity i v Česku

19. 9. 2017

OgilvyRED, konzultační skupina s mezinárodním týmem strategických a marketingových konzultantů, která působí v USA, Velké Británii, Francii a Latinské Americe, zahajuje svoje aktivity v České republice.

„OgilvyRED nabízí nový typ poradenství, zaměřený na růst hodnoty značky. Tam, kde se tradiční poradenské společnosti zaměřují na procesy a systémy založené na cenové efektivitě, my přinášíme kreativní přístup založený na účinných nápadech a transformačních strategiích, které umožní rozvíjet hodnotu zákazníka ve všech fázích obchodního procesu. A právě tímto způsobem zvyšujeme hodnotu značky,“ vysvětluje Stefan Siedentopf, Regional Strategy Partner, Ogilvy.

V době neustálých změn je tým OgilvyRED schopen vytvořit klientům nové tržní příležitosti a identifikovat inovace pro jejich značky, které vedou k vytvoření nových zdrojů příjmu a k růstu zisku. Velmi dobře se orientuje v prostředí digitálních transformací a pomocí digitálního auditu umí vytvořit nové a efektivní obchodní operace a platformy.

Tým OgilvyRED v Praze tvoří deset specialistů, kteří mají dohromady více než 120 let zkušeností z lokálních a zahraničních trhů včetně Jihovýchodní Asie, Jižní Afriky, Číny, Thajska, Velké Británie, Belgie, Holandska, Rakouska nebo Polska. V portfoliu mají klienty z různorodých oblastí, například ze státní správy, zdravotnictví, financí, FMCG, IT nebo automobilového průmyslu.

Stáhnout PDF

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumenty:
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather spol. s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy CID, s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy Public Relations, s.r.o.“, ke stažení zde.