Kreativci se utkají během Behance Portfolio Review

6. 5. 2016

V sídle pražské agentury Ogilvy se již podruhé uskuteční workshop Behance Portfolio Review. Každý s přítomných zde bude mít šanci předvést své dílo z oblasti digitální a vizuální produkce a získat zpětnou vazbu od hvězd českého designu.

Pozvání na setkání kreativních mozků přijala velmi talentovaná 15 ti letá výtvarnice a animátorka Ema Klučovská , která svou tvorbou ohromila i prestižní hollywoodské studio filmových efektů Stan Winston Studio. Díky Mobile Graffiti Wall si budou moci přítomní vyzkoušet pod dohledem erudovaného umělce grafitti přímo v atriu sídla agentury nebo být svědky promítání živých animací.

Behance Portfolio Review se uskuteční 12. května v 18:30 v sídle agentury Ogilvy, Přívozní 2a, Praha 7 a vstup je volný. Autor té nejlepší práce získá na rok zdarma Adobe Creative Cloud, který poskytuje ty nejlepší kreativní aplikace na světě.

Stáhnout PDF

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumenty:
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather spol. s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy CID, s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy Public Relations, s.r.o.“, ke stažení zde.