Kreativní mozky pod jednou střechou

19. 10. 2015

Šanci představit v rámci wokshopu své práce z oblasti digitální a vizuální produkce, získat zpětnou vazbu od hvězd českého designu a vyslechnout si krátké přednášky hostujících budou mít účastníci Behance Portfolio Review.

O své zkušenosti se s přítomnými podělí mistři v oboru. Pozvání přijal zakladatel největšího ilustrátorského studia v České republice DRAWetc. Vladimír Strejček, zakladatel Dynamo Design Libor Jelínek nebo tvůrce písma, typograf, grafik a hudebník skupiny Master's Hammer František Štorm. Na domácí půdě potom vystoupí kreativní ředitelka OgilvyOne, která má na svém kontě mnoho kreativních ocenění včetně lva z Cannes, Danna Blum.

Behance Portfolio Review se uskuteční 27.10 v 18.30 v sídle agentury Ogilvy, Přívozní 2a, Praha 7, v Holešovicích a vstup je volný.

Stáhnout PDF

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumenty:
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather spol. s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy CID, s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy Public Relations, s.r.o.“, ke stažení zde.