Mějte zdraví pod kontrolou díky nové mobilní aplikaci ČPZP

30. 1. 2017

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna spouští novou mobilní aplikaci Zdraví v mobilu, nabitou užitečnými funkcemi a informacemi. Aplikaci mohou využívat jak pojištěnci ČPZP, tak zájemci registrovaní u jiných pojišťoven. Kampaň k jejímu uvedení připravila agentura Ogilvy & Mather.

Pojištěncům ČPZP nabízí mobilní aplikace Zdraví v mobilu komfortní orientaci v péči o jejich zdraví. Díky ní mohou sledovat u sebe i rodinných příslušníků náklady na zdravotní péči, mít zde uložené informace o navštěvovaných lékařích či aktuálně užívaných lécích nebo elektronickou verzi kartičky pojištěnce.

Aplikace nabízí i spoustu dalších užitečných funkcí, a to nejen klientům ČPZP, ale také ostatních pojišťoven. Uživatelé mohou v rámci aplikace rychle vyhledat například nejbližší lékárnu či lékařskou pohotovost, uzavřít cestovní pojištění nebo ji využít jako úložiště svých lékařských zpráv.

Speciální sekce aplikace bude věnovaná těhotným ženám a čerstvým maminkám. Pomůže jim zorientovat se v termínech těhotenských vyšetření, mohou zde sledovat prenatální vývoj svého miminka nebo jim aplikace poradí, co vše si vyřídit před nástupem na mateřskou.

Součástí kampaně je tištěná inzerce, rádiový spot a online kampaň zahrnující mobilní bannery a video. To vše podpoří newslettery a SMS zprávy nebo POS materiály. Kreativní tým Ogilvy & Mather vedl Tomáš Belko, tým accountů Ondřej Hlásek.

Stáhnout PDF

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumenty:
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather spol. s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy CID, s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy Public Relations, s.r.o.“, ke stažení zde.