Modely TOP EDITION za skvělou cenu

2. 3. 2017

Automobilka Ford přichází s výhodnou akční nabídkou. Za bezkonkurenční cenu nabízí svým zákazníkům prvotřídní výbavu TOP EDITION k vozům Ford EDGE, KUGA a S-MAX. Kampaň, která právě startuje, připravil ve spolupráci s klientem opět Blue team – agentury Ogilvy & Mather, Wunderman a Mindshare.

Na přání svých zákazníků přichází Ford s nabídkou bohatší výbavy modelů EDGE, KUGA a S-MAX. U nových vozů tak mohou kupující za zvýhodněnou pořizovací cenu získat například adaptivní LED světlomety, 3D navigaci, parkovací asistent nebo vyhřívaný volant – výbava se liší model od modelu.

V rámci kampaně vznikly celkem 3 vizuály s konkrétní nabídkou pro daný model vozu. Ty budou využity pro tištěnou inzerci, venkovní reklamu ve formě billboardů a POS materiály na podporu kampaně v místě prodeje. Kampaň podpoří také speciálně vytvořená webová stránka www.topedition.cz. Na přípravě se již tradičně podílel Blue team – kreativa vzešla z agentury Ogilvy & Mather, digitální komunikaci má na starosti Wunderman a mediální pokrytí zajišťuje Mindshare.

Stáhnout PDF

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumenty:
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather spol. s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy CID, s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy Public Relations, s.r.o.“, ke stažení zde.