Ogilvy posiluje týmy pro KB, Ford a Tesco

24. 1. 2018

Tým pro Komerční banku a Modrou pyramidu se rozšířil o Account Directora Vlastimila Hladíka a Account Managera Kristínu Marčekovou. Vlasta přichází z Kaspen/Jung von Matt, kde pracoval 3 roky. Kristína sbírala zkušenosti v BTL agentuře Promotime, kde působila na pozici Project Manager. Studovala na FTVS UK obor Management.

Do Tesco týmu nastupuje jako Account Executive Alžběta Žídková, která v minulosti pracovala mimo jiné v PR agentuře Boticelli nebo v telemarketingu ve společnosti Luxury network. Alžběta studovala ve Zlíně obor Marketingová komunikace a bohemistiku v Ostravě.

Na pozici Account Executive do týmu pro Ford Motor Company nastupuje Adriana Sadílková, která v současné době studuje marketingovou komunikaci na Vysoké škole finanční a správní.

Stáhnout PDF

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumenty:
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather spol. s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy CID, s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy Public Relations, s.r.o.“, ke stažení zde.