Startuje informační kampaň na podporu Linky pomoci řidičům 1224

14. 7. 2015

Čeští motoristé mohou v případě potřeby odtahu nepojízdného vozidla z důvodu nehody nebo poruchy využívat unikátní jednotnou Linku pomoci řidičům 1224 bez ohledu na to, u které pojišťovny mají sjednané povinné ručení nebo havarijní pojištění. Ne každý řidič ale o této možnosti ví, a proto spouští Česká kancelář pojistitelů informační kampaň, která ji dostane do širšího povědomí veřejnosti. Za přípravou a realizací kampaně stojí agentura Ogilvy & Mather.

Zatímco dříve si musel motorista ukládat nebo pamatovat kontakty na konkrétní asistenční společnost své pojišťovny, nyní mu díky spolupráci všech pojišťoven postačí univerzální čtyřmístné číslo 1224 dostupné 12 měsíců v roce, 24 hodin denně. Díky tomuto jasnému spojení je pro řidiče lehce zapamatovatelné. V případě nehody nebo poruchy se tak mohou spolehnout na rychlou a profesionální pomoc od své pojišťovny bez drahých prostředníků.

Aby se informace o existenci linky zapsala do povědomí široké veřejnosti, připravila Česká kancelář pojistitelů ve spolupráci s agenturou Ogilvy & Mather informační kampaň, která právě startuje. Na televizních obrazovkách budou ke zhlédnutí 20vteřinové a 30vteřinové spoty, které budou podpořeny spoty rozhlasovými, tiskovou inzercí a online kampaní. Kreativní zpracování kampaně má na starosti kreativní ředitel Tomáš Belko a tým accountů vede Account Director Kateřina Rauschertová.

O projektu Linka pomoci řidičům 1224

Linka pomoci řidičům 1224 je unikátním projektem v celoevropském měřítku. Nezáleží na tom, u které pojišťovny mají řidiči sjednané povinné ručení nebo havarijní pojištění, Linka pomoci řidičům zajistí asistenci nebo odtah pro všechny motoristy v rozsahu sjednaném v pojištění vozidla. Tato efektivní a jednoduchá služba urychlí odstranění následků nehod a zprovoznění pozemní komunikace, čímž umožní předcházet vzniku dalších dopravních nehod. Zároveň ochrání řidiče před zbytečnými náklady za odtah nebo zprovoznění vozidla společností, jejíž služby nemá motorista předplacené u pojišťovny. Význam linky 1224 motoristé ocení hned o prázdninách, kdy pravidelně roste počet nehod, a tedy i situací, kdy motoristé asistenci potřebují.

Video

Stáhnout PDF

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumenty:
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather spol. s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy CID, s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy Public Relations, s.r.o.“, ke stažení zde.