Surfujte v každém koutě vaší domácnosti

1. 9. 2016

Nenechte se omezovat slabým signálem nebo nestabilním připojením k internetu. Od 1. září přichází UPC s nabídkou megasilného wi-fi modemu se signálem pokrytí celé domácnosti a rychlostí internetu až 400 Mb/s. Adaptaci kampaně připravila agentura Ogilvy & Mather a zahrnuje kromě televizního spotu také tiskovou inzerci, on-line, OOH a rozhlasový spot.

„Modem získají všichni noví zákazníci UPC Internetu. Ti, kteří si službu objednají do konce září, mají navíc možnost vyzkoušet UPC Televizi s více než 140 programy na 2 měsíce zdarma,“ řekl Karel Smrž, Director, Brand & Communication, UPC Česká republika.

Kreativu kampaně mají v Ogilvy & Mather na starosti Petr Radotínský a Jakub Krčík, tým accountů se skládá z Ondřeje Hláska, Lucie Kantoříkové a Veroniky Dvořákové.

Video

Stáhnout PDF

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumenty:
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather spol. s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy CID, s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy Public Relations, s.r.o.“, ke stažení zde.