Světlo do života přináší nevidomým nadace Leontinka

6. 6. 2016

Nadace Leontinka představuje nový televizní spot. Ten apeluje na všechny, kterým nejsou zrakově postižené děti lhostejné, a zdůrazňuje především důležitost pravidelné podpory. Televizní kampaň, která právě startuje, bude k vidění na Nově a pro Nadaci Leontinka ji připravila agentura Ogilvy & Mather.

Češi se již naučili na dobročinné účely přispívat, nyní je třeba je motivovat k dalšímu kroku, a to pravidelnosti příspěvků. To je cílem nové kampaně Nadace Leontinka, jejímiž tvářemi se staly dvě dvojice známé z obrazovek televize Nova: manželský pár Snídaně s Novou Míra Hejda a Zora Hejdová a moderátorské duo Televizních novin Renáta Czadernová a Petr Suchoň.

Za přípravou kampaně stojí agentura Ogilvy & Mather. Kreativní tým vedl Tomáš Belko a tým accountů Aneta Záhoříková. Režie televizního spotu se ujal autor reklam světových značek Brit Sam Tootal, produkčně natáčení zastřešila společnost Savage.

V loňském roce oslavila Nadace Leontinka desáté výročí svého vzniku a zároveň osm let spolupráce s Ogilvy. Agentury ze skupiny Ogilvy podporují nadaci ve zviditelnění její činnosti a za tu dobu ji podpořily službami v hodnotě vyšší než 28 milionů korun. Jen v uplynulém roce věnovala skupina nadaci svou práci v celkové hodnotě více než 800 tisíc a v médiích vyjednala prostor v hodnotě bezmála 2 miliony. Agentury skupiny Ogilvy pomáhaly komunikovat vedle samotné činnosti Nadace Leontinka rovněž projekty nadace v rámci Run Tour, Jizerské 50 a Primátorek nebo instagramový projekt MymaOcima.

Doplňující informace

Nadace Leontinka pomáhá dětem a studentům se zrakovým postižením. Jejím posláním je umožnit těmto dětem integraci do společnosti, vzdělání a společenských, sportovních i volnočasových aktivit. Nadace Leontinka rozděluje finanční prostředky a nefinanční dary prostřednictvím jednotlivých projektů, zaměřených na pomoc konkrétním institucím a konkrétním dětem. Nadace Leontinka shromažďuje prostředky především prostřednictvím darů od partnerů a sponzorů a benefičních akcí.

Video

Stáhnout PDF

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumenty:
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather spol. s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy CID, s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy Public Relations, s.r.o.“, ke stažení zde.