Tesco půjčka s odkladem splátek zdarma

1. 6. 2017

Obchodní řetězec Tesco představuje zcela nový komunikační koncept pro Tesco Finanční služby. Ve své kampani nabízí klientům půjčku s možností odkladu splátek zdarma. Kampaň dnes odstartovala v České republice a na Slovensku a pochází z dílny agentury Ogilvy & Mather.

Ve své nové kampani představuje Tesco svěží a hravou formou komiksu výhody Hotovostní půjčky a Půjčky na kartu. Mezi ty hlavní patří její flexibilita, která spočívá především v možnosti odkladů splátek zdarma. Půjčku si mohou klienti sjednat přímo na stánku Tesco Finanční služby ve vybraných prodejnách nebo online i po telefonu z pohodlí domova, a to bez poplatku za vyřízení půjčky, její vedení nebo předčasné splacení. Půjčka je tedy ideální v případě nečekaných výdajů.

Součástí kampaně jsou televizní spoty podpořené tištěnou inzercí a POS materiály. Kreativní zpracování kampaně měli v agentuře Ogilvy & Mather na starosti kreativní ředitel Petr Radotínský, art director Svilen Todorov a copywriter Tomáš Brambůrek. Tým accountů vedla account manažerka Aneta Záhoříková.

Poskytovatelem Tesco Finančních služeb je společnost Home Credit.

Video

Stáhnout PDF

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumenty:
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather spol. s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy CID, s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy Public Relations, s.r.o.“, ke stažení zde.