Ti nejpovolanější testovali hračky pro Tesco

16. 11. 2017

Vánoce se nezadržitelně blíží a děti začínají pomalu přemýšlet o seznamu svých vánočních přání. Těm váhavějším může v jejich rozhodování pomoci nová kampaň obchodního řetězce Tesco. Ten si děti jakožto nejpovolanější odborníky pozval k otestování potenciálních hitů letošních Vánoc mezi hračkami. Kampaň poběží v Česku, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku a vznikla ve spolupráci s agenturou Ogilvy & Mather.

V rámci integrované vánoční kampaně představí obchodní řetězec Tesco televizní spot zaměřený na širokou nabídku hraček. Televizní spot pak podpoří celkem sedm digitálních videí, v nichž děti s nadšením sobě vlastním testují celkem sedm konkrétních hraček. Dívky ocení například propracovanost domku pro panenku Barbie, chlapci potom rychlost sporťáku na dálkové ovládání. Videa jsou určená pro kanál YouTube, sociální síť Facebook a webovou stránku itesco.cz/vanoce, na kterou odkazují i TV spoty.

Natáčení televizních spotů pro celý CEE region probíhalo v prodejně Tesco Zličín a zúčastnilo se ho přes 40 dětí ve věku od 4 do 8 let. Režie televizních spotů se ujal Tomáš Mašín a produkčně natáčení zastřešila společnost Filmservice. Digitální videa již vznikala lokálně, v České republice ve studiu Pokrok pod taktovou Mug Shots (Tomáš Brožek, Jindra Malík).

Kreativní zpracování kampaně měli v agentuře Ogilvy & Mather na starosti kreativní ředitel Petr Radotínský a senior copywriter Jan Lenkvík, tým accountů vedl Regional Account Director Tomáš Fanta.

Video

Stáhnout PDF

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumenty:
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather spol. s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy CID, s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy Public Relations, s.r.o.“, ke stažení zde.