UPC ČR představuje interaktivní televizi Horizon

12. 5. 2015

UPC ČR startuje unikátní interaktivní televizi Horizon s virtuální videopůjčovnou My Prime. Díky ní mají zákazníci neomezený přístup do bohaté videotéky. Kompletní lokální kampaň k představení novinky od UPC včetně natáčení televizního spotu připravila agentura Ogilvy & Mather.

Interaktivní televize Horizon od UPC představuje nové, uživatelsky příjemné prostředí s intuitivním ovládáním, které přináší vyšší komfort při sledování televize. Součástí televize Horizon je neomezená videotéka My Prime se stovkami filmů a seriálů, celkem zahrnující více než 1 000 titulů. My Prime bude možné sledovat i prostřednictvím aplikace Horizon Go na chytrých telefonech, tabletech nebo laptopech. Noví zákazníci si mohou Horizon s videotékou My Prime objednávat od začátku května, stávající zákazníci digitální televize UPC jsou na službu Horizon převáděni postupně.

Součástí kampaně, kterou připravila agentura Ogilvy & Mather je televizní spot, který podpoří tisková inzerce, OOH, internet a rozhlasové spoty. Kreativu kampaně měli na starosti Tomáš Belko, Petr Radotínský, Jakub Krčík a Denis Dudek, tým accountů se skládá z Františka Mareše, Lucie Koutné a Lucie Kantoříkové.

Video

Stáhnout PDF

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumenty:
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather spol. s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy CID, s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy Public Relations, s.r.o.“, ke stažení zde.