Úterní inspirační podvečer Ogilvy OnAir ovládne umělá inteligence a marketingové trendy

1. 3. 2018

V úterý 6. března od 18 hodin pořádá Ogilvy ve spolupráci s IBM další z řady inspirativních setkání Ogilvy OnAir. Na cestu s umělou inteligencí se přítomní vydají s Peterem Hedgesem z IBM a Stefan Siedentopf z Ogilvy poukáže na to, jak využívají rostoucího vlivu technologií společnosti na domácím a globálním trhu. Setkání se bude konat v prostorách komunikační agentury Ogilvy v pražských Holešovicích.

Kognitivní computing, strojové učení, neuronové sítě jsou pojmy, které v poslední době zaznívají stále častěji. Co přesně znamenají, jaké je jejich využití v různých oborech a potenciál do budoucna? Na tyto a další otázky spojené s tématem umělé inteligence odpoví v rámci setkání Ogilvy OnAir Peter Hedges, Senior Advisor Cognitive Business, IBM CEE.

Stefan Siedentopf, hlavní stratég Ogilvy pro region střední Evropy, se ve svém vystoupení zaměří na to, jak mohou inovace prosperovat v rámci byznysové kultury a podporovat firmy ve větším zaměření na zákazníka v prostředí, které je přehlcené informacemi a daty. Rozebere, co je krátkodobá a dlouhodobá inovace a jak zajistit její udržitelnost. Na případových studiích ukáže příklady inovativních firem, které působící v odvětvích jako například finance, rychloobrátkové zboží, automobilový průmysl nebo telekomunikace.

Ogilvy OnAir stojí za návštěvu. Zájemci se mohou registrovat zde www.ogilvy.cz/onair/, vstup je volný.

Užitečné odkazy:

Video pozvánka od spíkrů na Facebooku: https://www.facebook.com/OgilvyCzech/

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumenty:
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather spol. s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy CID, s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy Public Relations, s.r.o.“, ke stažení zde.