Za 8 let spolupráce podpořilo Ogilvy nadaci Leontinka službami v hodnotě vyšší než 28 milionů korun

12. 2. 2016

V loňském roce oslavila Nadace Leontinka desáté výročí svého vzniku a zároveň osm let spolupráce s Ogilvy. Agentury ze skupiny Ogilvy podporují nadaci ve zviditelnění její činnosti a za tu dobu ji podpořily službami v hodnotě vyšší než 28 milionů korun. Jen v uplynulém roce věnovala skupina nadaci svou práci v celkové hodnotě více než 800 tisíc a v médiích vyjednala prostor v hodnotě za bezmála 2 miliony.

„Systematická a dlouhodobá podpora charitativního sektoru má zcela určitě ten největší efekt. Nadace potřebují směřovat co nejvíce finančních prostředků do vlastních projektů a naplňovat tak své poslání. Za dobu osmileté spolupráce s Nadací Leontinka se částka vyšplhala na úctyhodných 28,5 milionu, na což jsme velmi pyšní,“ řekl Ondřej Obluk, Group Managing Director Ogilvy & Mather.

„Velmi nás těší, že díky práci nadšeného týmu v agentuře Ogilvy jsou výsledky naší práce vidět, a pomoc dětem a mladým lidem se zrakovým postižením je důvěryhodná a transparentní vůči veřejnosti, která nám pomáhá,“ poznamenala Barbara Hucková, výkonná ředitelka nadace.

Agentury ze skupiny Ogilvy poskytují své služby Nadaci Leontinka zcela bez nároku na finanční odměnu a v součtu odpracovaných hodin by částka za minulý rok činila 830 tisíc korun. Výrazným finančním přínosem byl pro nadaci vyjednaný mediální prostor, který získala buď zcela zdarma, nebo s výraznou slevou. Na inzerci v televizi a tištěných médiích ušetřila nadace 1,9 milionu.

Agentury skupiny Ogilvy pomáhaly komunikovat vedle samotné činnosti Nadace Leontinka rovněž projekty nadace v rámci Run Tour, Jizerské 50, Primátorek nebo instagramový projekt MymaOcima.

Stáhnout PDF

Všechny novinky

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumenty:
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy & Mather spol. s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy CID, s.r.o.“, ke stažení zde.
„Zásady ochrany soukromí společnosti Ogilvy Public Relations, s.r.o.“, ke stažení zde.